Menu

Káva alebo Coca-Cola v McDonald’s zadarmo

Na bločkoch z McDonald’s nájdete kód, ktorý zadáte na www.mcnazor.sk, vyplníte krátky dotazník a na konci sa vám zobrazí kupón na získanie kávy alebo Coca-Coly zadarmo.

Kód tohto kupónu môžete povedať pri pokladni v McDonald’s a vami vybraný nápoj tak získate zadarmo.

Doplňujúci tip: Nezabudnite si znovu bločik z tohto nákupu zobrať a aj na ňom nájdete ďalší kód, ktorý môžete znovu použiť pre ďalšie vyplnenie dotazníka a získanie nápoja zadarmo. Tento postup môžete opakovať znovu a znovu kým akcia platí. Pozor však, kód z bločku má obmedzenú platnosť len zopár dní, preto vyplňujte dotazník čo najskôr. Platnosť kupónu na kávu alebo Coca-Colu má taktiež obmednenú platnosť.

Káva alebo Coca-Cola v McDonald’s zadarmo
4.4   (57 hlasov)
Značky:

 1. janka píše:

  dobrý deň s Vašou obsluhou sme velmi spokojní,Vaši zamestnanci sú milí a odsluhaj je taktieš k našej spokojnosti.

  1. Prefíkaná líška píše:

   Dobrý deň, dotazník je potrebné vyplniť na stránke http://www.mcnazor.sk – na tejto stránke následne sa Vám následne zobrazí kupón na nápoj zadarmo. Pozor však, použiť kód z bločku na napísanie hodnotenia je možné pridať len max. niekoľko dní po vystavení (teda má obmedzenú platnosť).

   1. Katarina píše:

    Bola som včera na nám.SNP Bratislava-zadala som 0cb6-w4nv-506y a zo včera 21.02.2019 mi napísalo,že je to po splatnosti!?

    1. Prefíkaná líška píše:

     Dobrý deň, odporučil by som kontaktovať ohľadne tejto veci prevádzkovateľa – kontakt nájdete na ich stránke https://www.mcdonalds.sk/spoznaj/kontakty/
     My sme sa s touto hláškou stretli až vtedy ak bol bločik starý približne týždeň. Jeden deň starý bločik by mal byť v poriadku (teda kód by mal byť ešte platný).

  2. Marie Pulova píše:

   jsme velice spokojeni

 2. Stevo píše:

  Dobrý deň,veľká spokojnosť na to že bolo veľa ľudí obsluha bola veľmi rýchla

  1. Prefíkaná líška píše:

   Dobrý deň, tu platí to isté ako v odpovedi na predošlý komentár – teda že dotazník spokojnosti je potrebné vyplniť na stránke http://www.mcnazor.sk .

 3. Laco píše:

  Som spokojný

  1. Zdenka Miklošova píše:

   Môj osobný názor je, pri takej cene čo naham z rodinou za jedlo mi vadí jedna vec, nedostatok kečupu, také malé smiešne vrecka spotrebujeme ich dosť, mali by to byt v pumpičkach a mal by si každý čapnut koľko chce a grátis alebo aspoň normálny kečup na stoloch, nekrachovali by ste

 4. MartinK píše:

  Už je to neaktuálne.

 5. Eva Strasserová píše:

  Navštívili sme MCDonald v centre Bratislavy, boli sme veľmi spokojní, predavačka bola milá, ochotná. Ďakujeme.

Komentovať