Menu

Šetrite a zarobte až 150€ s Tipli

Tipli je najlepší slovenský cashback systém, ktorý ponúka peniaze späť za nákupy a navyše možnosť získať až 150 eur za odporúčania.

Dnes už existuje pomerne veľa cashback systémov, ktoré ponúkajú peniaze späť za vaše nákupy. Tipli je jeden z nich a patrí medzi tie, ktoré sa špecializujú primárne na český a slovenský trh. Hoci tipli nie je u nás jediný portál tohto druhu, naša analýza ukázala, že je pre Slovákov a Čechov najvýhodnejší. Vo väčšine prípadov ponúka najvyššie odmeny, nemá žiadne limity čo sa týka spodnej alebo hornej hranice pre vyplatenie cashbacku, ponúka zaujímave benefity ako napríklad 4 – 5 eur za registráciu, 5 eur za odporúčanie (až do výšky 150 eur) a je pre neho možné si nainštalovať užitočný doplnok pre prehliadače (chrome a firefox) vďaka ktorému neprídete o možnosť nakupovania s cashbackom a ani na to nemusíte myslieť.

Peniaze späť z nákupov

Vďaka jednoduchej a rýchlej registrácií môžete pravidelne získavať peniaze späť vo forme cashbacku za každý nákup uskutočnený v podporovaných obchodoch. Zoznam podporovaných obchodoch je veľmi široký a nechýbajú tu obľúbené slovenské, české ani zahraničné obchody ako Aliexpress, Ebay, Bonprix, Booking.com, Hej.sk, Mall, Dr.Max, Okay elektro, Baťa, Deichmann, Orsay, Tescoma, Asko nábytok, ZľavaDňa, mojalekaren.sk, Vivantis.sk, atď (kompletný zoznam obchodov si môžete pozrieť na tejto stránke). Nejedná sa teda len o „exotické“ eshopy z ktorých by ste inak nikdy nenakúpili, ale je tam veľa obchodov v ktorých ste už určite niekedy nakupovali a v ktorých budete určite ešte nakupovať – tak prečo to nekúpiť výhodnejšie a získať peniaze späť z každého nákupu…

Možnosť zárobku

Tipli taktiež ponúka možnosť pekného zárobku. Po zaregistrovaní môžete jednoduchým kliknutím na tlačidlo zdieľať výhody Tipli na Facebooku alebo Twitteri a za každého užívateľa, ktorý sa zaregistruje kliknutím na váš príspevok a urobí prvý nákup v akejkoľvek výške dostanete 5  eur. K dispozícií budete mať aj váš odporučovací odkaz ktorý môžete poslať svojím známym aj cez email, Viber, WhatsApp, atď. Dokopy týmto spôsobom môžete získať až 150 eur za odporúčanie. Limit cashbacku za vaše nákupy nie je nijako obmedzený, takže tam môžete navyše získať peniaze späť za vaše nákupy v neobmedzenej výške.

Neujde vám ani jedna zľava či odmena

Vďaka šikovnému doplnku do prehliadača (Chrome alebo Firefox) máte vám žiadna odmena neujde, pretože vás doplnok sám upozorní ak budete na webe z ktorého môžete získať cashback. Potom sa už len stačí jednoducho prekliknúť cez odkaz ktorý vám doplnok zobrazí a cashback z nákupu sa vám automaticky započíta. Doplnok vás navyše upozorní ak pre daný web/eshop je dostupný nejaký zľavový kupón, akcia či iná zľava. Môžete tak kombináciou napríklad zľavového kódu a cashbacku ušetriť ešte viac.
Za inštaláciu doplnku vám tipli navyše ešte pripíše 0,5 – 1 eur.
Po nainštalovaní doplnku do prehliadača ste taktiež automaticky zaradený do súťaže o tablet.

Vlastná skúsenosť

Naša skúsenosť s Tipli je viac ako pozitívna. V prvom rade odstránili bariéru kvôli ktorej mnohí ľudia (vrátane mňa ako autora článku) nemali záujem o tieto cashback systémy – a to nutnosť si pamätať (alebo stále kontrolovať) na ktorých eshopoch je ponúkaný cashback. Vďaka ich doplnku do prehliadača si už nič pamätať nemusím a nemusím ani sledovať ich portál. Jednoducho, ak nakupujem na eshope kde môžem získať cashback a/alebo ďalšie zľavy vďaka zľavovým kupónom, tak ma doplnok na to sám upozorní.
Vstupné bonusy za registráciu (4 eur) a za inštaláciu doplnku (0,5 – 1 eur) príjemne potešili. Ďalšia dôležitá vlastnosť kvôli ktorej som sa rozhodol používať práve Tipli spomedzi ďalších cashback systémov je výška provízie (cashbacku), ktorá je najvýhodnejšia spomedzi ostatných cashback systémov (napríklad pre AliExpress je výška provízie až 10%) a taktiež v neposlednej rade veľké množstvo podporovaných eshopov, vrátane našich lokálnych, ale aj celosvetových gigantov ako AliExpress, Ebay a podobne.
Ďalšou výhodou Tipli spomedzi väčšiny ostatných cashback systémov je, že nemá stanovenú minimálnu výšku na vyplatenie provízie. To v praxi znamená, že si môžete dať bez poplatkov vyplatiť svoju províziu kľudne aj vo výške len pár centov.
Za pár dní používania Tipli som získal cashback niečo cez 7 eur. Dôležité však pre mňa je, že som nenakupoval viac ako obvykle a taktiež sa jednalo len o nákupy na eshopoch z ktorých bežne nakupujem.
Poslal som svoj odporučovací odkaz svojím známym a rodinných príslušníkom a chystám sa zdieľať aj na Facebooku, takže sa navyše budem tešiť z pekného zárobku za odporúčanie (5 eur za každého registrovaného ktorý aspoň raz nakúpi cez Tipli v ľubovoľnej sume – tzn. kľudne aj na AliExpresse za pár centov). Už teraz viem, že minimálne ôsmi moji známy a rodinní príslušníci sa majú záujem zaregistrovať.

Alternatívy

Ako už bolo spomenuté, Tipli nie je jediný cashback systém. Vybrali sme práve tento, pretože podľa našej analýzy ponúka Tipli väčšinou najvyššie odmeny. Ak vám však Tipli nevyhovuje, odporúčame sa obzrieť aj po iných cashback systémoch, napríklad Refundo.

Šetrite a zarobte až 150€ s Tipli
5   (38 hlasov)
Značky:, , , ,

Komentovať