Menu

Vyťažte z Bonprixu maximum

5 € zľava za odber newsletteru, zľavový kód na -10% a poštovné zadarmo, až 6,3% späť z nákupu (cashback), 5 € za odporúčanie, 10 € poukážka za prvý nákup

Obľúbený eshop Bonprix.sk ponúka až prekvapivo veľa možností ako ušetriť na ich nákupoch. Tu je ich kompletný zoznam.

Zľava 5 eur za odber newslettera

Ak sa prihlásite na emailový odber newslettera, získate zľavu 5 eur na svoj nákup. Túto zľavu je možné uplatniť pri nákupe za minimálne 24,99 eur. Prihlásením sa k odberu newslettera budete navyše informovaný o rôznych zľavách, akciách či aktuálnych výpredajoch.

10% zľava a poštovné zadarmo

Získajte navyše 10% zľavu zo svojho nákupu a poštovné zadarmo použitím zľavového kódu: 8273

Cashback až 6,3% späť na Váš účet

Ak sa zaregistrujete na Tipli a pred nakúpením na Bonprixe prejdete na Bonprix stránku cez odkaz z Tipli, získate až 6,3% naspäť z každého svojho nákupu na Váš účet. Príjemným bonusom je, že tu neexistuje žiadna minimálna hranica na vyplatenie odmeny, takže svoje peniaze môžete získať späť aj z jediného nákupu.
Pre viac informácií o tom, ako funguje Tipli a ako môžete ušetriť ešte viac či dokonca aj zarobiť, sa môžete dočítať v našom článku o Tipli. Ak sa Vám nechce veľa čítať, tak len sa rovno zaregistrujte na Tipli – je to jednoduché, intuitívne a bezplatné.

5 eur nákupná poukážka za odporúčanie

Ak privediete nového zákazníka do Bonprixu cez svoj odporúčací odkaz, získate za každého odporúčaného člena nákupnú poukážku v hodnote 5 eur. Navyše Váš známy získa nákupnú poukážku v hodnote 10 eur na svoj ďalší nákup. Musí byť však splnená podmienka, že Váš známy musí nakúpiť minimálne za 35 eur.
Svoj odporúčací odkaz získate po prihlásení sa do svojho účtu v záložke „Odporučiť známym“.

10 eur nákupná poukážka na ďalší nákup pre nového zákazníka

Ak ste doteraz ešte na Bonprixe nenakupovali a nemáte tam vytvorený účet, môžete aj vy získať 10 eurovú poukážku na svoj ďalší nákup. Potrebujete k tomu získať pozvánku. Jednoducho ju môžete získať tak, že napíšete komentár dole pod článkom s textom „chcem pozvánku“ a uvediete aj svoju emailovú adresu a my Vám na tento email pozvánku v krátkom čase pošleme.

Bonprix klub

Ak sa za polročný poplatok 6,90 eur prihlásite do Bonprix klubu, získate ďalšiu zľavu 10% na každú svoju objednávku. Túto zľavu môžete spájať s ďalšími zľavami – napríklad tými vyššie popísanými.

Vyťažte z Bonprixu maximum
4.8   (4 hlasov)
Značky:,

Komentovať