Menu

Tričko za článok o sudoku

Ak máte vlastný blog alebo web stránku, môžete napísať článok o SudokuOnline.sk a získate tričko zadarmo.

Ak si chcete zahrať hru, odporúčame logické, pretože narozdiel od mnohých ďalších typov hier sú logické aj k niečomu prospešné (pre mozog). Ak teda logické, tak odporúčame nesmrteľnú sudoku. A ak teda sudoku, tak odporúčame SudokuOnline.sk, pretože tento web sa venu sudoku z každej možnej strany. Vybrať si viete medzi ôsmimi úrovňami obtiažnosti, hru si vytlačiť, či dokonca vložiť na svoj web. Ak je pre vás niektorá hra príliš ťažká, môžete taktiež využiť ich aplikáciu Riešiteľ sudoku, ktorý prezradí správne riešenie.

Tričko za článok

Ak vlastníte web stránku alebo blog, môžete napísať článok o sudoku a získať tričko zadarmo. Článok sa musí držať témy (teda sudoku), musí obsahovať aspoň 10 viet a taktiež musí obsahovať odkaz na stránku sudokuonline.sk. Za článok sa nepovažuje status na Facebooku, Twitteri, či inej sociálnej sieti. Viac informácií o akcií sa môžete dočítať na ich stránke.

A na záver, nezabudnite si sudoku zahrať a užiť – veď predsa tričko s motívom sudoku sa páči len skutočným sudoku fajnšmekrom 🙂

Tričko za článok o sudoku
3.5   (2 hlasov)
Značky:, , ,

Komentovať