Menu

Ako ušetriť a zarobiť cez Wish

Ako získať produkt zadarmo cez Wish, prípadne ako ho získať za zlomok pôvodnej ceny aj s poštovným zadarmo!

Aplikácia Wish, prípadne jej webová verzia www.wish.com je vďaka svojmu silnému marketingu už slušne známa aj na slovensku. Nielen že sa tu dajú nájsť zaujímavé kúsky za pár eur či centov, ale navyše je možné na ne aplikovať pekné zľavy až do -50%, alebo vďaka odporúčaniu získať veci výrazne lacnejšie, či zadarmo, prípadne aj zarobiť. Všetko máme odskúšané – ukážeme ako na to.

Wish zľavový kód až do výšky 50%
lwnbxfg

Zľavový kód

Samozrejme, prvou a najľahšou cestou ako znížiť cenu produktu je použiť zľavový kód: lwnbxfg
Vďaka tomuto zľavovému kódu môžete znížiť cenu produktu až do výšky -50%. V praxi je to však málokedy až polovičná zľava, no oplatí sa.

Wish cash – zľava / zárobok odporúčaním

Krásnej zľavy, či dokonca až produktu zadarmo (aj s bezplatným poštovným) môžete docieliť vďaka odporúčaniu známym. Funguje to tak, že priamo vo Wish aplikácií (odkaz na stiahnutie pre Android a iPhone) si dáte zobraziť váš vlastný zľavový kód určený pre odporúčanie. Za každého, kto tento váš zľavový kód použije, získate odmenu 2 €. Odporučiť môžete až 50 ľudí, čiže spolu môžete získať až 100 eur! Tieto prostriedky potom môžete použiť buď na zníženie celkovej sumy objednávky (vrátane poštovného), alebo na získanie produktu (vrátane poštovného) úplne zadarmo!

Zľavy je možné kombinovať

Super správa je, že zľavy (zľavový kód a wish cash) je možné kombinovať, preto odporúčame používať obidva spôsoby a dosiahnuť tak čo najnižšiu cenu, či získanie produktu zadarmo.

Vlastná skúsenosť – kúpili sme WiFi IP kameru za 36 centov

A konečne ukážka z praxe. Na screenshotoch nižšie si môžete pozrieť naše vyskladanie zliav (použitím zľaových kupónov a Wish cash získaných cez odporúčanie). Vo výsledku sme si kúpili IP kameru napojiteľnú cez WiFi alebo internetový kábel za úžasných 0,36 eur! 36 centov bola naša výsledná cena vrátane poštovného, čiže sme v skutočnosti nezaplatili ani o cent navyše!

Ako ušetriť a zarobiť cez Wish
4.5   (11 hlasov)
Značky:, ,

Komentovať