Menu

Ako ušetriť a zarobiť cez Booking.com

Ako ušetriť na ubytovaní, čo dokonca zarobiť si až 150 dolárov. Jednoduchý a odskúšaný návod ako na to.

Booking.com je jeden z najväčších portálov na vyhľadávanie a rezerváciu ubytovania. Cez tento portál je možné častokrát rezervovať ubytovanie ešte lacnejšie ako napriamo v danom ubytovacom zariadení. Často tu môžete naraziť na rôzne zľavy a akcie.

Zľava 10%

Ak sa prekliknete cez tento odkaz (https://www.booking.com/s/34_6/jozoli10), získate zľavu 10% z ceny ubytovania. Platí pre objednávky v minimálnej výške 100 eur. Nejedná sa klasickú okamžitú zľavu, ale skôr o cashback – po ukončení ubytovania Vám Booking vráti 10% zo zaplatenej sumy späť na Vašu platobnú kartu.

Možnosť zárobku až 150 USD

Booking Vám taktiež dáva možnosť zárobku až 150 dolárov odporúčaním Bookingu Vaším známym. Funguje to tak, že keď sa zaregistrujete, získate svoj odkaz na zdieľanie a keď sa cez neho niekto preklikne a kúpi si ubytovanie, získate za každého takéhoto užívateľa 15 dolárov. Navyše, Váš známy získa zľavu 10%.

Zárobok poskytnutím ubytovania

Zarobiť samozrejme môžete pekné peniaze aj tým, že si na stránke Bookingu registrujete svoje vlastné ubytovanie – či už máte voľný dom, byt alebo chatu, môžete ju cez Booking ponúknuť na krátkodobý prenájom. Ponúknuť na ubytovanie môžete dokonca aj jednu voľnú izbu vo vlastnom byte či dome (a to len dočasne ak sa Vám to takto hodí). Navyše, ak svoje ubytovanie zaregistrujete cez tento odkaz, získate navyše 5 prvých ubytovaní zadarmo – bez platenia provízie!

Ako ušetriť a zarobiť cez Booking.com
4.3   (3 hlasov)
Značky:, , ,

Komentovať