Menu

Jazdy taxíkom cez Bolt (Taxify) zadarmo

Bolt (Taxify) ponúka prvú jazdu taxíkom až do výšky 5€ úplne zadarmo. Zadarmo môžete však získať aj ďalšie jazdy. Ukážeme ako na to.

Promo kód na prvú jazdu zadarmo
5UC46P

Bolt (Taxify) je taxi služba podobná službe Uber. Jedná sa o pohodlný spôsob ako si rýchlo privolať taxík priamo v mobilnej aplikácií – len zopár jednoduchých kliknutí, žiadne volanie na telefónne číslo a zdĺhavé čakanie na linke. Podstatnou výhodou oproti klasickým taxi službám je taktiež cena, ktorá je výrazne výhodnejšia ako v prípade väčšiny bežných taxi služieb. Odhadovanú konečnú cenu vidíte hneď na displeji a tiež máte ešte pred objednaním taxíka informáciu o tom za ako dlho bude taxík pri Vás. Z mojich skúseností aj v tomto ohľade (rýchlosti príchodu taxíka) je Bolt (Taxify) oproti klasickým taxi službám neporovnateľne lepší.

Dostupné len v niektorých mestách

Bolt (Taxify) je zatiaľ na slovensku dostupný len v Bratislave a Košiciach. V českej republike je v Prahe, Plzni, Olomouci, Ostrave a Českých Budejoviciach. Kompletný zoznam ďalších miest v iných krajinách si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Bolt (Taxify).

Prvá jazda zadarmo

Pre získanie prvej jazdy zadarmo (do výšky 5 eur) je potrebné si najprv aplikáciu Bolt (Taxify) nainštalovať do svojho mobilu. Aplikácia je dostupná pre Android (Google Play) a iOS (App Store).
Po nainštalovaní aplikácie a jednoduchom vytvorení účtu je potrebné pridať platobnú kartu. Využívať služby Bolt (Taxify) je možné aj bez pridania platobnej karty, avšak pre použitie promo kódu na získanie jazdy zadarmo je pridanie platobnej (debetnej alebo kreditnej) karty nevyhnutné. Nemusíte sa však ničoho obávať, ak Vaša jazda bude do 5 eur, nič nezaplatíte ani sa Vám nič z karty neodráta. Ak by cena jazdy bola nad 5 eur, tak sa z výslednej sumy najprv 5 eur odpočíta a zvyšok doplatíte. Po využití jazdy zadarmo môžete platobnú kartu z účtu odstrániť.
Po pridaní platobnej karty je potrebné zadať tento promo kód: 5UC46P
Na obrazovku pre zadanie promo kódu sa dostanete kliknutím vľavo hore na ikonku užívateľa, následne sa Vám zobrazí hlavé menu a potom stačí kliknúť na položku „Promo kódy“. Ak v tomto kroku ešte nemáte zadanú platobnú kartu, aplikácia Vás najprv vyzve na zadanie údajov z platobnej karty.

Ďalšie jazdy zadarmo

Bezplatných jázd môžete získať aj viac. Stačí, ak budete zdieľať svoj promo kód svojím známym a oni podobne ako vy taktiež vyskúšajú prvú jazdu zadarmo. Za každého užívateľa, ktorý použije Váš promo kód dostanete ďalšiu jazdu do výšky 5 eur zadarmo. Svoj promo si v aplikácií môžete zobraziť kliknutím na ikonku užívateľa, kde sa následne otvorí hlavné menu a potom kliknutím na položku „Jazdy Zadarmo“.

Jazdy taxíkom cez Bolt (Taxify) zadarmo
4.6   (34 hlasov)
Značky:, ,

Komentovať