Menu

20 € na Hopin taxi jazdy zadarmo za otvorenie účtu

365.bank ponúka 20 eur na jazdy zadarmo cez Hopin taxi ako benefit za otvorenie účtu, ktorý je úplne zadarmo a navyše je ho možné zriadiť z pohodlia domova priamo cez mobilnú aplikáciu.

365 banka rozdáva 20 eur voucher na Hopin taxi jazdy zadarmo za otvorenie účtu

365.bank je nová slovenská banka za ktorou stojí Poštová banka – jedná sa teda o spoľahlivý subjekt, ktorý na slovensku roky funguje. Aktuálne je banka, resp. presnejšie povedané ich mobilná aplikácia v beta verzií a je možné si ju stiahnuť a nainštalovať len cez pozvánku. Počas tejto beta testovacej prevádzky banka ponúka na výber z niekoľkých benefitov za otvorenie účtu, ako napríklad 20 € voucher na jazdy zadarmo cez Hopin taxi. Nie je v tom žiaden háčik a voucher je možné použiť na niekoľko jázd zadarmo, pričom jeho platnosť je až jeden rok od aktivácie. Pre založenie účtu nemusíte nikam chodiť a všetko je možné vyriešiť z pohodlia domova priamo v aplikácií.

Ako na to

V prvom rade je potrebné získať spomínanú pozvánku. Táto pozvánka sa viaže na konkrétnu emailovú adresu a je potrebné, aby sa jednalo o tú istú emailovú adresu s ktorou ste vo svojom mobile prihlásení v Google Play, resp. App store. Následne Vás zaradia do programu beta testerov a budete môcť si aplikáciu stiahnuť a nainštalovať (v jednom prípade nám to trvalo pár hodín v inom aj jeden deň). Po nainštalovaní aplikácie Vás aplikácia sama prevedie procesom vytvorenia si nového účtu – budete na to potrebovať občiansky preukaz a svoj úsmev (súčasťou registrácie je aj Vaša fotografia urobená cez aplikáciu). Po dokončení registrácie máte svoj účet hneď aktívny a na email Vám príde kód voucheru na Hopin taxi v hodnote 20 eur. Ten následne zadáte v aplikácií Hopin taxi (stiahnete cez Google play alebo App store, prípadne je k dispozícií aj webová aplikácia cez prehliadač na adrese www.hopintaxi.com/app). A už len jazdiť zadarmo 🙂

Ako získať pozvánku

Pozvánku môžete získať priamo na tejto stránke pridaním komentára pod článkom s textom „chcem pozvánku“, pričom je potrebné do políčka Email vyplniť skutočnú emailovú adresu s ktorou ste prihlásení do Google Play, resp. App store. Pre komentáre sme nastavili okamžité notifikácie pre našich administrátorov, aby sme vedeli hneď alebo v čo najkratšom čase reagovať na Vašu žiadosť. Dostanete sa tak k Vašej pozvánke veľmi rýchlo.

Čo ak chcem len voucher a nemám záujem o účet v banke?

Keďže je zriadenie, vedenie aj zrušenie účtu zadarmo, môžete si účet vytvoriť len na krátky čas, získať voucher a potom ho zrušiť. Nebude Vás to stať ani jeden cent!

Na výber máte aj ďalšie benefity

Hopin voucher sme vybrali spomedzi možných benefitov preto lebo sa nám zdá najzaujímavejší. Každopádne je možné si namiesto voucheru pre Hopin taxi vybrať iný benefit, ako napríklad antivírus Eset alebo Microsoft Office 365 na rok zadarmo. Kompletný zoznam benefitov si môžete pozrieť tu.

Účet s pokrokovými vychytávkami

Hoci mňa pôvodne zaujal len benefit za otvorenie účtu (a myslel som si že iba využijem benefit a účet zruším), zistil som, že sa mi účet v tejto banke a hlavne ich šikovná mobilná aplikácia celkom zíde v bežnom živote.

Štýlové platby mobilom cez Google Pay

Ako prvé ma oslovila možnosť prepojenia karty so službou Google Pay, vďaka ktorej môžem v obchode platiť priamo mobilom. Pre mňa užitočná vec, nielen preto že je to veľmi pohodlné (a čo sa týka bezpečnosti, tak reálne aj bezpečnejšie ako platba priamo kartou), ale hlavne preto, že sa mi občas stáva že si zabudnem peňaženku (alebo ju proste nemám so sebou či len nie je po ruke – pátranie po nej v manželkinej kabelke niečo trvá 🙂 ) a ja môžem napriek tomu zaplatiť mobilom.

Až 50 sporiacich účtov zadarmo

Ďalšia super vychytáva je, že priamo v aplikácií si na pár klikov vytvoríte či zrušíte sporiaci účet a môžete ich mať naraz až 50. Každý ma pritom svoje vlastné číslo účtu a platby medzi bežným účtom a sporiacimi účtami sú instantné (teda realizované hneď) a samozrejme zadarmo. Ja osobne mám niekoľko účtov v rôznych bankách len kvôli tomu, že žiadna mi neumožňuje vytvoriť si také množstvo sporiacich účtov a rád si svoje úspory triedim na rôznych účtoch podľa toho, na čo sú určené. Po novom vďaka účtu v 365.bank mi stačí tento jeden bežný účet a na pár klikov si nové sporiace účty vytváram a ruším podľa potreby okamžite.

Prihlásenie sa odtlačkom prsta

Čo podľa mňa dobrej mobilnej internet banking aplikácií nesmie chýbať je prihlasovanie sa odtlačkom prsta. Samozrejme ani v tomto ohľade aplikácia 365.bank nesklame.

Peniaze späť z nákupov

Priamo v aplikácií sa tiež môžete zapojiť do programu peniaze s5 (čítaj peniaze späť). Ide o šikovný spôsob ako ušetriť na platbách kartou a nemusieť pritom z peňaženky vyťahovať ďalšie vernostné karty – banka automaticky spozná že ste platili v partnerskom obchode a cashback Vám na účet pripíše automaticky.

Okamžité zmeny limitov a ďalších bezpečnostných nastavení

Priamo v aplikácií je možné zmeniť denné limity pre výber peňazí z bankomatu a platby kartou, či zapnúť/vypnúť platby kartou na internete. Taktiež je možné kartu dočasne zablokovať a kedykoľvek zase odblokovať. Super je, že tieto nastavenia sa prejavia okamžite a sú zadarmo a ľahko dostupné v aplikácií. Pre porovnanie, naposledy som platil 5 eur poplatok za zmenu limitu na karte vo svojej bežne používanej banke.

Zmena PIN kódu v aplikácií

Zmena PIN kódu karty v aplikácií síce ešte nie je dostupná, už teraz je isté že do budúcna táto možnosť v aplikácií pribudne, keďže už teraz je v aplikácií o tom informácia. Pohodlní ľudia ako ja túto vychytávku určite s radosťou privítajú a už nikdy nebudú hľadať bankomat danej banky preto aby si mohli zmeniť PIN kód na karte.

Notifikácie o platbách a prevodoch

Aplikácia používa viac smart riešenie v porovnaní s tradičnou formou zasielania SMS správ o pohyboch a platbách. V mobile sa Vám zobrazí priamo notifikácia po kliknutí na ktorú sa zobrazí detail platby či prevodu.

Výbery bez poplatku

Neobmedzený počet výberov z bankomatov Poštovej banky a taktiež na všetkých pobočkách pošty máte zadarmo. Taktiež je aj možné peniaze bezplatne „vybrať“ v obchodoch označených logom MasterCard CashBack.

Ak Vás teda účet v novej banke zaujal, alebo len proste chcete získať niektorý z benefitov, nezabudnite v komentári pod článkom požiadať o pozvánku 😉

20 € na Hopin taxi jazdy zadarmo za otvorenie účtu
3.4   (5 hlasov)
Značky:, , ,

2 komentáre k “20 € na Hopin taxi jazdy zadarmo za otvorenie účtu”

  1. Eva píše:

    Chcem pozvanku

    1. Prefíkaná líška píše:

      Dobry vecer, je nam luto, ale tento clanok je uz v archive (vid. poznamku hore), pretoze odmenu uz nie je mozne ziskat, ani poslat pozvanku. Ak vsak mate zaujem len o aplikaciu a ucet, tak aplikacia je uz volne dostupna na Google Play pre vsetkych (nie je uz potrebna ziadna pozvanka).

Komentovať