Menu

30€ na nákup v mall.sk zadarmo

Ak si zriadite mall.sk kreditnú kartu (ktorú viete mať zadarmo), získate 30 eur voucher na nákup na mall.sk a ďalšie benefity ako cashback 1-3%.

 

Internetový obchod mall.sk asi nie je treba predstavovať. Jedná sa o jeden z najväčších eshopov na Slovensku. Tento eshop okrem iného ponúka aj možnosť zriadiť si mall.sk kreditnú kartu (jedná sa o Cetelem kreditnú kartu pod značkou mall.sk) za ktorú dostanete slušné benefity. Najzaujímavejší z nich je voucher, alebo presnejšie povedané darčekový certifikát v hodnote 30 eur na nákup tovaru na mall.sk. Použitím tohto darčekového certifikátu na objednávku do hodnoty 30 eur tak viete mať tovar úplne zadarmo, prípadne ak suma objednávky presahuje 30 eur, tak sa z objednávky odráta suma 30 eur a zvyšok doplatíte.

Ďalšie benefity

Ako ďalší benefit pri používaní mall.sk kreditnej karty je napríklad získanie 3% späť (cashback) z platieb touto kartou za tovar na mall.sk, alebo 1% z nákupu u ostatných obchodníkov. K dispozícií máte 55 dní bezúročného obdobia.

Ako ju získať zadarmo

Ak svoj dlh na kreditnej karte stále splatíte v rámci bezúročného obdobia (55 dní), tak sa Vám nepočíta žiaden poplatok, ani za vedenie karty. Vydanie karty je úplne zadarmo a zrušenie taktiež. Čiže ak splatíte svoj dlh stále do 55 dní, prípadne kartu nebudete vôbec používať, nezaplatíte za ňu ani cent.
Kompletný cenník si môžete pozrieť tu.

Čo ak chcem využiť len benefit a nemám záujem o využívanie karty?

Pre získanie benefitov nie je nutné kartu aktívne využívať (hoci ak budete platiť za nákupy z mall.sk, tak použitie tejto karty odporúčame kvôli získaniu cashbacku 3% späť z nákupu). Ak sa rozhodnete kartu nevyužívať, môžete si ju jednoducho niekam odložiť a po pol roku kľudne aj zrušiť (karta by mala ostať aktívna aspoň pol roka, aby nebolo od Vás vyžadované vrátenie darčekového certifikátu, resp. jeho hodnoty).

Ako si zriadiť mall.sk kreditnú kartu

Pre zriadenie mall.sk kreditnej karty nemusíte nikam chodiť, stačí vyplniť formulár na stránke www.mall.sk/mallkarta kde máte aj popísané stručné informácie ohľadne karty a nižšie je formulár s nápisom „Chcem kreditnú kartu MALL“ – tento stačí vyplniť a následne budete emailom alebo telefonicky kontaktovaný pre doplnenie ďalších informácií, podpísanie zmluvy, atď. Od nás bolo vyžadované taktiež doloženie preskenovanej pracovnej zmluvy, kópia občianskeho preukazu a posledné tri výplatné pásky. Tieto podklady si na nasledujúci deň prišiel vyzdvihnúť kuriér (spoločnosti ReMax). Kuriéra objednáva a za poštovné platí Cetelem, takže to je celkom pohodlné.

Prikladáme ešte informačný leták pre mall.sk kreditnú kartu.

Ak sa rozhodnete zriadiť si túto kreditnú kartu a využiť tak spomínané benefity, budeme radi, ak sa aj vy o svoju skúsenosť podelíte vo forme komentára k tomu článku.

 

30€ na nákup v mall.sk zadarmo
3.3   (35 hlasov)
Značky:, ,

3 komentáre k “30€ na nákup v mall.sk zadarmo”

 1. Anonym píše:

  Kedy presne poslu 50eur voucher? Na strankach mall.sk pisu, ze najskor treba uskutocnit platbu kartou. Alebo poslu ho automaticky po aktivacii karty?

  1. Prefíkaná líška píše:

   Áno, presne tak, najprv je potrebné uskutočniť platbu touto kartou (so zadaním PIN kódu) v ľubovoľnej sume (kľudne aj pár centov za žuvačky) a následne od tejto prvej platby (tnz. aktivácie karty) Vám na Váš email príde do 10 pracovných dní (čiže cca dva týždne) voucher na 50 eur, ktorý následne zadáte pri vytváraní objednávky (suma objednávky vám teda bude znížená o 50 eur).

 2. Joky píše:

  Pise sa rok 2019 a voucher znizili na 30 eur.

Komentovať