Menu

SMS cez internet zadarmo

Funkčná SMS brána na posielanie SMS zadarmo na Slovensko, do Čiech a ďalších krajín.

Na internete môžeme nájsť obrovské množstvo rôznych internetových stránok, ktoré ponúkajú posielanie SMS zadarmo. Žiaľ drvivá väčšina z nich buď vôbec nefunguje, alebo nefunguje pre slovenské a české telefónne čísla. Po dlhom pátraní a testovaní vám predstavíme tú ktorá funguje najlepšie a spoľahlivo aj v našich končinách. Jedná sa o webovú stránku www.wiko.io.

Jednoduchý návod

Webová stránka www.wiko.io je veľmi jednoduchá, nevyžaduje žiadnu registráciu či overovanie a je možné hneď z hlavnej stránky ísť na to podstatné – odoslať SMS správu zadarmo.
Jediné, čo je treba urobiť okrem vyplnenia telefónneho čísla a textu správy je treba kliknúť na zaškrtavátko „Nie som robot“ (captcha – viď obrázok vedľa) aby bolo zjavné že ste skutočný človek za počítačom či mobilom a nie robot (aplikácia). Občas Vás táto captcha môže pýtať ešte zaškrtnúť ďalšie obrázky pre overenie či ste skutočne človek alebo robot – nie je to však nič zložité, práve naopak, úplne jednoduché a intuitívne a na podobnú captchu ste už určite veľakrát narazili na iných stránkach, takže to nebude nič nové.

Na obrázku vyššie (screenshot stránky www.wiko.io) sme reklamy a nepodstatné časti zoslabili a červenými šípkami označili postup:

  1. Zadajte telefónne číslo v medzinárodnom tvare (Slovensko má predvoľbu +421, Česko +420, atď.). Tnz. napr. tel. číslo 0902123456 je treba uviesť v tvare +421902123456.
  2. Zadajte text SMS správy. Text môže mať dĺžku až 160 znakov.
  3. Kliknite na zaškrtavátko (biely štvorček) – captcha. V prípade ak Vás captcha „dobre nepozná“, vyzve Vás na označenie veci na obrázkoch pre overenie či ste skutočne človek alebo len robot.
  4. Kliknite na tlačidlo „Send SMS“ ktorým SMS správu odošlete.

Otestované

Túto SMS bránu sme viackrát testovali v rôznom čase na odosielanie SMS na slovenské a české telefónne čísla. Každá SMS dorazila. Doručenie SMS trvalo pár sekúnd, maximálne 3-4 minúty. SMS správy prišli z rôznych zahraničných telefónnych čísiel začínajúcich predvoľbou +447 (Veľká Británia).

Prečo je to zadarmo

Dôvod, prečo sú tieto SMS správy zadarmo je zjavný hneď na prvý pohľad – sú to reklamy ktorých je stránka doslova presiata. Toto je príjem prevádzkovateľa tejto stránky – Google im platí za každý klik na reklamu ak užívateľa nejaká reklama zaujme a na ňu následne klikne.

SMS cez internet zadarmo
4.3   (18 hlasov)
Značky:,

Komentovať