Menu

Nákup zadarmo na Wish

Vyplňte jednoduchý kvíz a získajte 2,50 eur kredit na Wish za ktorý si hneď môžete niečo objednať úplne zadarmo!

Tento postup (nižšie) je primárne určený pre už existujúcich užívateľov, príp. nových užívateľov, ktorí už majú za sebou aspoň jednu objednávku. Pre nových užívateľov tu máme promo kód na zľavu na prvý nákup: lwnbxfg (viac informácií nájdete v tomto článku)

Wish zľavový kód až do výšky 50%
lwnbxfg

Existujúci užívatelia môžu v priebehu pár sekúnd vyplniť jednoduchý kvíz a získať tak kredit 2,50 eur za ktorý si hneď môžu niečo kúpiť úplne zadarmo, prípadne si svoj nákup zľavniť o túto sumu. Navyše, máme pre vás správne odpovede ktoré je potrebné v kvíze vyplniť aby ste kredit získali. My sme mali aplikáciu v angličtine, preto budú naše screenshoty a otázky v angličtine, obdobne je to však aj v slovenčine či inom jazyku.

V prvom rade je potrebné sa ku kvízu dostať z hlavnej obrazovky aplikácie nájdením a kliknutím na položku „Earn Wish Cash by taking the Quiz / Play Now“ (prípadne obdobný banner v slovenčine) – viď na obrázku nižšie.

Následne sa Vám kvíz spustí a kliknite na tlačidlo „Start Now“ – viď. obrázok nižšie.

Následne sa Vám postupne budú zobrazovať otázku a Vašou úlohou je vybrať správne odpovede. Vybrať správne odpovede je pritom dôležité, pretože kredit (50 centov) získate len za správne odpovede. Otázok je celkom päť, takže spolu môžete získať kredit až 2,50 eur. Nižšie si môžete pozrieť správne odpovede na jednotlivé otázky.
A na konci sa Vám zobrazí informácia o získanom kredite. Ak ste vyplnili odpovede podľa screenshotov nižšie, mali by ste získať kredit 2,50 eur, prípadne obdobne v inej mene (napr. českej korune).

A už môžete si hneď za získaný kredit niečo kúpiť. Nižšie sú screenshoty z našich dvoch nákupov – obidve objednávky boli zadarmo, pretože sa jednalo o položku pod 2,50 aj s poštovným (všimnite si výslednú cenu: Total order = Free).

Nákup zadarmo na Wish
5   (4 hlasov)
Značky:

Komentovať