Menu

Český účet Equa bank zadarmo s bonusom 100 kč a viac

Asi najlepší český bankový účet pri ktorom nezaplatíte ani korunu, ba naopak budú platiť vám a pritom sa nemusíte ani obmedzovať s využívaním komfortných služieb.

Ak potrebujete český účet vedený v českých korunách, máme pre Vás tip na účet pri ktorom za vedenie ani bežné aktivity nezaplatíte ani korunu a navyše budete odmenený sumou 100 kč za otvorenie účtu. Zarobiť si však môžete oveľa viac cez systém odporúčania, kde ak za každého odporúčaného, ktorý si v Equa bank taktiež zadarmo založí účet, dostanete ďalších 100 kč (môžete využiť viackrát) a Váš známy ako bonus dostane taktiež 100 kč. Jedinou podmienkou pre zíkanie bonusu je aspoň raz zaplatiť platobnou kartou do dvoch mesiacoch od otvorenia účtu (stačí kľudne nákup za 1 kč).

Bonus 100 kč získate pri registrácií cez tento odkaz. Navyše, účet si viete založiť aj online (trvá to cca 5 minút), takže nemusíte nikam chodiť!

Výhody účtu v Equa bank

Bankový účet v Equa bank má sám o sebe mnoho výhod, ktoré automaticky získate zadarmo. Máme s ním reálne skúsenosti a za dlhé roky využívania sme nezaplatili ani jednú korunu.

Otvorenie, vedenie a zrušenie účtu zadarmo

To je prvý hlavný predpoklad dobrého bankového účtu – neplatiť banke len preto, že tam mam zriadený bežný účet! Pri tomto účte nezaplatíte nič pri jeho zriadení, ani za vedenie a kedykoľvek a bez podmienok (a teda hlavne zadarmo) si ho môžete zrušiť.

Výbery zo všetkých bankomatoch v ČR zadarmo

Asi najbezkonkurenčná výhoda tohto účtu je možnosť neobmedzených výberov z akéhokoľvek bankomatu v Českej republike. Ak však by ste potrebovali uskutočniť výber z účtu v bankomate na Slovensku, prípadne kdekoľvek v zahraničí, môžete na to využiť ľubovoľný bankomat a za takýto výber zaplatíte iba 9 kč.

Platobná karta zadarmo

Vydanie, obnovenie a vedenie debetnej platobnej karty je taktiež zadarmo.

Platby mobilom cez Goole Pay

Vašu platobnú kartu si môžete spárovať so svojím Google Pay účtom/aplikáciou a platiť tak pohodlne a štýlovo mobilom aj vtedy ak si peňaženku zabudnete doma.

Sporiaci účet zadarmo s pekným úrokom

K bežnému účtu si môžete bezplatne zriadiť aj sporiaci účet (voliteľne – je možné zriadiť taktiež online), kde môžete úročiť svoje peniaze až do výšky 1,3%.

Účet aj v EURách a USD zadarmo

K bežnému účtu si taktiež môžete zadarmo zriadiť aj účet vedený v eurách a amerických dolároch.

Ďalšie služby zadarmo

Nielen samotný účet je zadarmo, ale zadarmo je aj množstvo bežných úkonov, ktoré najčastejšie na účte robíte, ako napríklad prichádzajúce a odchádzajúce platby, trvalé príkazy, SIPO, inkaso, elektronické výpisy, a podobne.

Šikovná mobilná aplikácia

Ďalším príjemným bonusom je ich prívetivá mobilná aplikácia (mobil banking), ktorá je veľmi jednoduchá na ovládanie, ale zároveň poskytuje možnosti ako okamžité zmeny limitov karty, odomykanie odtlačkom prsta a podobne.

Založte si účet online za pár minút a získajte bonus 100 kč. Viac informácií tu.

Český účet Equa bank zadarmo s bonusom 100 kč a viac
4.5   (2 hlasov)
Značky:,

Komentovať