Menu

Ušetrite pri nákupoch na Vivantis

Získajte zľavu 2 eur za newsletter, zľavu 5% z celej obejdávky, až 10% cashback, dopravu zadarmo, 6 mesiacov na vrátenie tovaru a ďalšie zľavy a výhody.

Ponúkame vám niekoľko tipov a trikov ako ušetriť pri nákupoch hodiniek, parfémov, oblečenia, kabeliek, šperkov a módnych doplnkov na eshope Vivantis.

Zľava 2 eur za odber newslettera

Hneď na úvod môžete získať zľavu 2 eur z Vašej prvej objednávky nad 10 eur ak sa zaregistrujete na odber noviniek emailom. Stačí navštíviť internetový obchod Vivantis a po chvíli na vás vyskočí okno s možnosťou prihlásenia sa k odberu newslettera aj s informáciou o získaní zľavového kódu na -2 eur.

Po prihlásení sa do newslettera Vám behom chvíľky príde na váš email s týmto zľavovým kódom.

Zľava 5% z celej objednávky

Využiť taktiež môžete aj tento zľavový kód na -5% z ceny vašej objednávky: PICODI5
Zľavy nie je možné kombinovať, takže ak sa jedná o prvú objednávku, tak si prepočítajte, či je pre vás výhodnejšia zľava 2 eur za prihlásenie sa do newslettera, alebo táto zľava 5%.
Tento zľavový kód narozdiel od predošlého môžete použiť aj opakovane na ďalšie (nie iba prvú) objednávky.

Cashback až 10% z hodnoty objednávky

Ak sa zaregistrujete na Tipli cashback portáli a objednávku na Vivantis vykonáte cez odkaz na Tipli, môžete navyše získať až 10% peňazí späť na váš bankový účet z hodnoty každej objednávky na Vivantis. Viac informácií o tom ako funguje cashback portál Tipli si môžete prečítať v našom článku (inak je to celkom intuitívne a veľmi jednoduché, takže to celé zvládnete aj bez študovania manuálu).

6 mesiacov na vrátenie tovaru

Pri nákupe tovaru na stránke Vivantis máte možnosť vrátiť tovar až do pol roka od prevzatia objednávky a to úplne bez udania dôvodu.

Zľava 3% na ďalšie objednávky

Za každý nákup na Vivantise získate 3% zľavy z každej ďalšej objednávky.

Výhodná doprava

Ak je hodnota vašej objednávky vyššia ako 75 eur, získate dopravu zadarmo. Ak je hodnota vašej objednávky nižšia, môžete si ako spôsob dopravy zvoliť napríklad Uloženku za ktorú zaplatíte len 1,90 eur, čo je menej ako u väčšiny konkurenčných eshopov.

Ušetrite pri nákupoch na Vivantis
4.5   (4 hlasov)
Značky:,

Komentovať